• Новак
Missstore Под Фитнес Опрема Душеци

Missstore Под Фитнес Опрема Душеци

DEN 551.76

Достапност
Достапно за нарачка

Фитнес Опрема мат може да се заштити вашиот кат од гребнатини и абење и да се избегне soiling подот.Заштитете го вашиот подови од штета,бучава и вибрации предизвикани од фитнес или домашна фитнес опрема.и го намалува бучава и вибрации,обезбедува абразија,влијание заштита,и шок апсорпција.Фитнес Опрема е многу густа, до 5мм дебелина,може да се задржи на мат од движи,фитнес опрема, мат, исто така, може да се апсорбираат вода и други течни мензи како пот.Површината на Фитнес Опрема тастатурата е изработена од мек чувствува ткаенина, подлогите е направен од ПВЦ кој е против пролизгување и водоотпорен.Тоа е многу лесно да се инсталира,и лесно да се отстрани кога не ви е потребна во иднина,и може да биде машина за перат.Ова Фитнес Опрема мат е ставена во вашата Фитнес Опрема за да се заштити вашиот дом подот.може да изберете големина треба според големината на опремата.Опис на Производство Ова Фитнес Опрема мат може да ги апсорбира и ги содржи течности,на водоотпорен слој може да го запре течности од впива преку и да ги спречува оштетување или дамки на површината подолу.Главата може да апсорбира течност или други дамка, а со тоа да се спречи течни или дамка од одлевање надвор.На водоотпорен слој на задната страна може да го спречи течни продира во подот, водите и на подот суви и чисти.Ова Фитнес Опрема мат може да се намали на било сакав големина за да се вклопи во вашиот finess queipment големина.На водоотпорен задната страна може да се задржи Фитнес Опрема мат во место.Ова Фитнес Опрема мат може да биде лесно да се чисти со вода или вакуум и висат сува.Ова Фитнес Опрема мат може да биде свиткан и одземени од подот за чистење.Мат може да биде постојано се користат по се исчистени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат