• Новак
1-13/64 Вежба Коси Месо Тело Црна Оксид Заврши 118 Сте. Pt

1-13/64 Вежба Коси Месо Тело Црна Оксид Заврши 118 Сте. Pt

DEN 10404.72

Достапност
Достапно за нарачка

Направени со Премија Одделение Голема Брзина Steel118 Степен Ударна Точка Angle These коси месо тело вежба функција стандардот Morse коси месо тело design Available во поголеми димензии, до 2 Инчен вежба дијаметар.Morse коси shanks опсег од MT1 да MT5 These вежби се продаваат поединечно, Спецификации : Morse Коси : Број 4 вкупна Должина : 13-1/8 Број на Флејта : 2 Вежба Малку Големина : 1.2031 (1-13/64zinch) Големина : 1.2031 (1-13/64zinch) Дупчење Должина : Број 4.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат