• Новак
Autoly 3мм - 13mm Мост Pin Хексадецимален Заострените Reamer 1/8-1/2 Дрво Коси Дупки се Справи со Дупчење Алатка, 1Pc

Autoly 3мм - 13mm Мост Pin Хексадецимален Заострените Reamer 1/8-1/2 Дрво Коси Дупки се Справи со Дупчење Алатка,

DEN 231.60

Достапност
Достапно за нарачка

Дупка Reamer Спектар Големина : 3мм до 13mm, исто како 1 / 8-инчен да 1/2-инчен.Совршен користи во дрво, лим, пластика, бакар и softwoods. 3 во 1 во Функција на Вежба Малку : Коси дупка, Chamfering, Лесно завртка тоне дупки. 6 хексадецимален fluted да се подобри ефикасноста.Прецизно сечење на рабови и со должина 90mm рачка, може да обезбедува дополнителна потпора, помош reaming процесот повеќе лесно.Вкупна Големина : 13 x 143mm / 0.51" x 5.63" (Max.Кол*L).Fluted Должина : 95mm / 3.74"; Справи се со Големина : 5 x 90mm / 0.2" x 3.54" (Кол*L).Материјал : Направен од 45# Челик, со двојно термичка обработка од страна на изгасне и висока температура калење, со голема сила, добра цврстина,издржливи.Спецификација на производот : Материјал : 45# Челик Дупка Reamer Спектар Големина : 3мм до 13mm, (1/8" да 1/2") Вкупна Големина : 13 x 143mm / 0.51" x 5.63" (Max.Кол*L) Fluted Должина : 95mm / 3.74" се Справи со Големина : 5 x 90mm / 0.2" x 3.54" (Кол*L) Пакет Содржина : 1 x 3-13mm Хексадецимален Дупка Reamer Мост Pin.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат