• Новак
Харви Алатка Минијатурни Вежба - забележување на т.н Вежба, 0.0080, Бројот на Флејта: 2, (Пакување од 2)

Харви Алатка Минијатурни Вежба - забележување на т.н Вежба, 0.0080, Бројот на Флејта: 2, (Пакување од 2)

DEN 6213.60

Достапност
Достапно за нарачка

Вежба Големина : 0.0080".Месо Тело Кол. : 1/8".Заврши - Обработка : Al Ti N.Материјал - Обработка : Карбид.Вкупна Должина : 1-1/2". 0.0080" Вежба КОЛ x 0.0240" Flute Должина, 90 Карбид Место Ударна, 2 Флејта, Al Ti N Coated Specifications : Вежба Големина : 0.0080"месо тело Кол. : 1/8"Крај - Обработка : Al Ti NMaterial - Обработка : Carbide Overall Должина : 1-1/2"Flute Должина : 0.0240"Број на Флејта : 2 Included Агол : 90 Degrees This објектот е ограничено од продажба во следните држави : Нема.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат