• Новак
23mm Намалена месо тело Вежба Малку,½ Намалена месо тело High Speed Челик Пресврт Вежба Малку,High Speed Челик ХСС 9341 Црна Оксид со 1/2 Инчи Директно месо тело (1 Buc 160mm)

23mm Намалена месо тело Вежба Малку,½ Намалена месо тело High Speed Челик Пресврт Вежба Малку,High Speed Челик

DEN 407.76

Достапност
Достапно за нарачка

Заеднички flute и целокупната должина за минимална прилагодување во текот на алатка промени.Ниска вежба притисок и зголемената употреба на вода за подмачкување ќе се прошири вежба малку живот.Заеднички flute и целокупната должина за минимална прилагодување во текот на алатка промени.Ве молиме Забелешка : за Да бидете чисти и прецизни дупки, водата е потребна за подмачкување и ладење кога дупчење метали.Работи во стрелките на часовникот насока (десен сечење), спирална fluted алатка evacuates чипови нагоре и надвор од намали за да се намали затнување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат