• Новак
Седум Ѕвезда Bakelite Knob со Преку Дупка M6 М8 M10 М12 М16. Женски Навој(M6x25(1pcs))

Седум Ѕвезда Bakelite Knob со Преку Дупка M6 М8 M10 М12 М16. Женски Навој(M6x25(1pcs))

DEN 111.84

Достапност
Достапно за нарачка

[Превозот]објектот е предаден од Кина, времето за испорака ќе биде 10-30 дена. [Size]M6x25 (Конец Вметнете Кол.=6mm, Bakelite Главата Кол.=25мм). [Материјал]Bakelite Тело + Месинг Insert, силна стабилност. [Инсталација]Едноставна инсталација, нема потреба за други алатки, може да биде инсталиран или расклопуваат со една рака, на заштеда на вашето време. [Забелешка]Можете да изберете големината наведени во големина и, исто така, ние не прилагоди на големината.Треба само да ми кажете вашата тема големина.Име на производ : Седум Ѕвезда Knob Со Преку Дупка Боја : Црна Материјал : Bakelite Тело + Месинг Вметнете Употреба : Кабинет, Фиока, Салон, Гардероба, Широко се користи за струг машина, механичка опрема, инструменти и апарати, прехранбената и фармацевтската индустрија опрема за Апликација : Градење на Индустриски Машини или Мебел Дома Функција : отпорни на Абење, стареењето отпор, изолација, отпорност на корозија.Големина : M6 x 25 (Конец Вметнете Кол.=6mm, Bakelite Главата Кол.=25мм) М8 x 32 (Конец Вметнете Кол.=8мм, Bakelite Главата Кол.=32-милиметри) M10 x 40 (Конец Вметнете Кол.=10мм, Bakelite Главата Кол.=40mm) М12 x 50 (Конец Вметнете Кол.=12mm, Bakelite Главата Кол.=50mm) М16. x 63 (Конец Вметнете Кол.=16mm, Bakelite Главата Кол.=63mm) Забелешка : може да изберете големина наведени во големина и, исто така, ние не прилагоди на големината.Треба само да ми кажете вашата тема големина.Или ако сакате knob со Машки Конец Завртка, можете да ми кажете должината на завртка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат