• Новак
JW Winco Алуминиум 6082 Прислушувани Ѕвезда Knob, Навој Дупка, М8 x 1.25 Тема Големина x 15mm Тема Длабочина, 40mm Глава Дијаметар, Полиран Финиш (Пакување од 1)

JW Winco Алуминиум 6082 Прислушувани Ѕвезда Knob, Навој Дупка, М8 x 1.25 Тема Големина x 15mm Тема Длабочина,

DEN 1255.20

Достапност
Достапно за нарачка

Ѕвезда рака knob со fluted главата стил.Полиран Финиш.Ѕвезда knob се изработени од алуминиумска легура 6082. М8 x 1.25 тема големина.Ro HS согласност.JW Winco е Ѕвезда рака knob со fluted главата стил, ѕвезда копчиња се изработени од алуминиумска легура 6082, полиран финиш, М8 x 1.25 тема големина, Ro HS согласност.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат