• Новак
Othmro Црна 6mm(M6) x 25мм Тема Замена Ѕвезда Рака Knob Затегнување Завртки 4Pcs

Othmro Црна 6mm(M6) x 25мм Тема Замена Ѕвезда Рака Knob Затегнување Завртки 4Pcs

DEN 167.76

Достапност
Достапно за нарачка

[Трајни]-ѕвезда заклучување орев род knob е направен од bakelite, и завртка површината е поцинкуван и поцинкуван да се подобри носат/отпорност на корозија.Неопходно е да се користат со Т-железнички собранија. Завртка-во дизајн, лесно да го инсталирате, мазни линии, лесно да се ротира помеѓу прст костец.Ние сме среќни да ви помогнат и да одговори како е можно поскоро. Појавата на петокрака ѕвезда е погодна за затегнување, заклучување и прилагодување. [Функција]-дршката ѕвезда knob рачката може да се користи за сите видови на машина алатки, како инструменти метри, опрема, храна и индустриска опрема. Широко се користи во мебел, полица загради, механичка опрема, инструменти, храна и лекарства индустрија опрема.Ѕвезда knob стегање прст затегнување завртка Опис : 1.Безбедна и цврста се справи може да се реализира финалниот на вредноста и затегнување контрола. Шприц, навој влошки се направени од метал, трајни и долг животен век.Површина е мазна и може да обезбеди удобен зафат.98" Материјал : пластични, метални Главната боја : црна Пакет содржина : 4 x Стегање прст затегнување завртки Забелешка : Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, можете да кликнете на "Продавачот Контакт" копчето во вашата сметка да ни испратите е-маил.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат