• Новак
TEKTON 1/2 Инчи Вози x E20 Надворешни Ѕвезда Влијание Штекер | SID22420

TEKTON 1/2 Инчи Вози x E20 Надворешни Ѕвезда Влијание Штекер | SID22420

DEN 192.00

Достапност
Достапно за нарачка

Големината е обележана и со висока видливост на ласерскиот означување и постојан печат по повод одбележувањето дека нема да ги носат надвор. 6-лобус геометрија е наменета за висок вртежен момент собере што е отпорен на лизгање.Направени од високо-вршење 6140 Cr-V челик со заштитен манган фосфат заврши.Вкупна Должина : од 1,5 инчи.Вози Крајот Дијаметар : 0.93 инчи.Штекерот на Крајот Дијаметар : 0.93 инчи.Приклучок И Длабочина : 0.47 инчи.Надворешни ѕвезда (E-Ѕвезда) приклучоци имаат внатрешен 6-лобус геометрија наменета за висок вртежен момент собере што е отпорен на лизгање.Направени од 6140 хром vanadium (Cr-V) челик.TEKTON влијание надворешни ѕвезда приклучоци имаат и високо-видливост на ласерскиот големина означување и постојан печат по повод одбележувањето дека нема да ги носат надвор.Тие се дизајнирани за употреба со двете триење прстен anvils и аретир pin anvils.Нивните внатрешни 6-лобус геометрија е наменета за висок вртежен момент собере што е отпорен на лизгање.Направени од високо-вршење 6140 Cr-V челик.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат