• Новак
Hegebeck 1/2 Вози 6-Точка Плитки Socket Set Метрички Стандард Cr-V Влијание Socket Set Надворешни Torx Ѕвезда Sockets Поправка на Рачни Алатки за Механичар 78x8mm 1pcs

Hegebeck 1/2 Вози 6-Точка Плитки Socket Set Метрички Стандард Cr-V Влијание Socket Set Надворешни Torx Ѕвезда

DEN 191.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Параметар】Приклучок Должина : 8mm/0.31", Вкупна Должина : 78mm/3.07", Интерфејс Спецификација : 1/2". 【Материјал】ѕвезда плитки вози чашката е направен од Хром vanadium челик(CR-V) со сигурен издржливост.Нашите метрички плитки влијание чашката е огледало хром позлатен,кој заврши да се спротивстави на корозија. 【Спречи заокружувањето】6-точка штекер дизајн проширува површината за контакт помеѓу сиднеј и сврзувачки елементи, заклучува сила повеќе цврсто, толку повеќе ќе ви се сврти, на построги штекерот костец, тоа исто така ја намалува носат и го спречува заокружувањето на аглите. 【Висок вртежен момент Socket Set】Широко се користи во DIY рака-на одлуки, автомобилската поправки, апарати за одржување, а повеќето воопшто поправки. 【Стандард-должина Штекер】Плитки добро и тенок ѕидови се овозможи приклучок за да се вклопат во тесни, тесни простори.Hegebeck 6-Точка Плитки Приклучок за Mechanic Decription : 1.Хром vanadium челична конструкција за сила и издржливост.Огледало хром позлатен заврши да се спротивстави на корозија.2.Широко се користи во DIY рака-на одлуки, автомобилската поправки, апарати за одржување, а повеќето воопшто поправки.3.Плитки добро и тенок ѕидови се овозможи приклучок за да се вклопат во тесни, тесни простори.Технички Параметар : Име на Производ : 6-точка Socket Socket спецификација : 8mm/0.31"Вкупна должина од долго грло : 78mm/3.07"Интерфејс спецификација : 1/2"Материјал : хром vanadium steel Surface третман : полиран хром plating Packing Листа : 1 x 6-Точка sleeve Warm Забелешка : Ако имате било каков проблем во врска со производот за користење,ве молиме контактирајте со нас без hestation.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне во рок од 24 часа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат