• Новак
BGS 2548 | Малку Грло | 10 mm (3/8) Диск | T-Ѕвезда (за Torx) T50

BGS 2548 | Малку Грло | 10 mm (3/8) Диск | T-Ѕвезда (за Torx) T50

DEN 234.96

Достапност
Достапно за нарачка

Производителот гаранција може да не се применува.Материјал : хром vanadium челик.Вози профил : 3/8" плоштад.Излез профил : Torx T50. BGS technic КГ, традиционално, семејна сопственост, сопственикот раководи компанија, е нудејќи постојано расте изборот на рака, алатки и специјални автомобилската алатки за над 45 години.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат