• Новак
ocijf179 домашно Милениче се Подигнат Пет Кутре Поводник Вест Стил Мрежа Дише Кучиња Градите Рака Лав Вратоврска Мачка Јаже - Малку Лав L

ocijf179 домашно Милениче се Подигнат Пет Кутре Поводник Вест Стил Мрежа Дише Кучиња Градите Рака Лав Вратоврска

DEN 167.76

Достапност
Достапно за нарачка

Тоа е изработен од полиестер материјал, што е добро проширувањето, и силна отпорни на абење, што вашето домашно милениче куче изгледа симпатично.Ова куче се подигнат е научно и хуманизирано дизајн, допуштајќи вашите куче се чувствуваат удобно, дури и за долги периоди на вртење.Миленичиња темперамент ќе го задржи вашите миленици безбедно кога се во активности на отворено.Карактеристики : Прилагодлив, Дише, Мек Материјал.ГРИЖЕТЕ се-СЛОБОДЕН ШОПИНГ – по приемот на производот, ве молиме проверете пакет содржина.Ние ќе се фокусираме на квалитетот на производот и придаваат големо значење за клиентите шопинг искуство.Ние нудиме една година гаранција услуга!Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас!.Спецификации : се направени од полиестер материјал, што е добро проширувањето, и силна отпорни на абење, што вашето домашно милениче куче изгледа симпатично.Ова куче се подигнат е научно и хуманизирано дизајн, допуштајќи вашите куче се чувствуваат удобно, дури и за долги периоди на вртење.Миленичиња темперамент ќе го задржи вашите миленици безбедно кога се во активности на отворено.Точка Име : Пет Подигнат Материјал : Полиестер, Метал Тока Карактеристики : Прилагодлив, Дише, Мек Материјал S Големина : Врат : 22cm-32cm/8.66"-12.6", Биста : 28cm-48cm/11.02"-18.9", Јажето Должина : 120cm/47.24" (Прибл.) М Големина : Врат : 24cm-36cm/9.45"-14.17", Биста : 24cm-36cm/9.45"-14.17", Јажето Должина : 120cm/47.24" (Прибл.) L Големина : Врат : 26cm-38cm/10.24"-15", Биста : 36cm-38cm/14.17"-15", Јажето Должина : 120cm/47.24" (Прибл.) XL Големина : Врат : 28cm-42cm/11.02"-16.54", Биста : 28cm-42cm/11.02"-16.54", Јажето Должина : 120cm/47.24" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x домашно Милениче се Подигнат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Dogline Емоционална Поддршка Куче Вест Поставите Прилагодливи Услуга Куче Вест Подигнат Рефлексивни Емоционална

СЕКОЈ ЕМОЦИОНАЛНА ПОДДРШКА ПАКЕТ ВКЛУЧУВА : Лесни Мрежа Вест, Емоционална Поддршка и АВ Закрпи со Кука П

DEN 599.76

WOCUME Куче Темперамент Не се Повлече Прилагодливи Милениче Вест Подигнат Обука Вест Работи Куче Градите Подигнат

9",Градите Дебелина : 20.Ако наидат на проблеми или не се задоволни на било кој начин, ќе дадеме најдоброто

DEN 318.96

VavoPaw Куче Вест Темперамент, Не се Повлече Дизајн Милениче Мека Поместена Рефлексивни Поводник Градите Подигнат

Нашиот темперамент карактеристики НЕсе ПОВЛЕЧЕ ДИЗАЈН, така што ќе може да имате подобра контрола на ва

DEN 383.76

Не се Повлече Пес Подигнат Куче Темперамент,Прилагодлив Тактички Куче Подигнат Рефлексивни Оксфорд Мека Нето

Тоа ја подобрува способноста да се спротивстави на кинење и го спречува големи повлекува.Стави на сигур

DEN 1351.20