• Новак
YMXDHZ Милениче Додатоци Ремени и Јаки Поставите Печатени Не-се Повлече Пес Вест Вест Погоден за Мали, Средни и Големи Кучиња

YMXDHZ Милениче Додатоци Ремени и Јаки Поставите Печатени Не-се Повлече Пес Вест Вест Погоден за Мали, Средни

DEN 1034.40

Достапност
Достапно за нарачка

1.Лесно да се носат и полетување. 2.Модерен и симпатична, многу погодна за домашни миленици. 3.Функција : Спречување на домашни миленици од добивање на изгубени. 4.Лесни, издржливи и носат-отпорни. 5.Им даде на вашето домашно милениче добар опсег на движење. 1.Лесно да се носат и полетување.2.Модерен и симпатична, многу погодна за домашни миленици.3.Функција : Спречување на домашни миленици од добивање на изгубени.4.Лесни, издржливи и носат-отпорни.5.Им даде на вашето домашно милениче добар опсег на движење.Спецификација:Материјал : Nylon Size : S, M,LPackage : Пет вест X 1 ,Пет leash X 1,Милениче collar X 1 Notes : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.за Обука Одење Џогирање и Водење на Your Reflective Лента Лесно се Заклучува Анти се Лизга се Справи со Силни Најлон Една Рака Кочница Пауза Едно Копче Кочница & Не Метежот Слободни Протега нагоре од Слобода Заштита Јаже Џвакање Отпорни Трајни Метален Затворач Придава Поместена Рачки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

VavoPaw Куче Вест Темперамент, Не се Повлече Дизајн Милениче Мека Поместена Рефлексивни Поводник Градите Подигнат

Нашиот темперамент карактеристики НЕсе ПОВЛЕЧЕ ДИЗАЈН, така што ќе може да имате подобра контрола на ва

DEN 383.76