• Новак
Деканот & Тајлер е DT Забава Градите Поддршка КРУГ КУЧЕ се Подигнат со Рефлексивни Трим, Голем, и 6 ft Поместена Кутре Поводник.

Деканот & Тајлер е DT Забава Градите Поддршка КРУГ КУЧЕ се Подигнат со Рефлексивни Трим, Голем, и 6 ft Поместена

DEN 3915.12

Достапност
Достапно за нарачка

ДТ Пакет - DT Забава Подигнат w Градите Поддршка, ЕТАПНИ КУЧЕ Печ, Црна w Рефлексивни, Голема (32"-42") + Поместена Кутре Поводник, 6 FT Нерѓосувачки Snap.Neoprene Најлон.Забава Закрпи Вклучени.Трим : Рефлексивни.L (32" - 42") + 6 FT.ДТ Забава w/Градите Поддршка е нова верзија на ДТ Забава, идеален за работа раси.Поместена Кутре Светлина куче leashes се совршени за долги скокање со вашето куче.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Љубовта За Шепи Куче Темперамент и Поводник во Собата, Не се Повлече Пес Подигнат со 2 Поводник Прстени, Прилагодлив

НЕ се ПОВЛЕЧЕ и БЕЗ ЗАДАВИ ЉУБОВ ЗА ШЕПИ куче подигнат опремен со 2 силна прстени на предната и задната

DEN 623.76

ICEFANG Тактички Куче Рака Подигнат Мобилност Вест со Рачка,Поместена Y Пред Градите Заштитник,5 Точка Прилагодливи

[Крајната Сила и Издржливост] : Качување оценет триаголник хардвер и Интегрирани метал ротација Vпрстен

DEN 647.76

Миленичиња Куче Рефлексивни Подигнат Вест Симпатична и Поводник Сет за Мали Средни Кучиња Кутре француски Булдог

ИЗДРЖЛИВИ : Ова трајни куче поводник е дизајниран да трае долго.Најлон материјал со висока густина webbing

DEN 335.76