• Новак
Вештачки Кадифен Тигар, Симпатична Жалба Бела Вештачки Тигар Играчка Перница, Мека за Деца Деца Спалната соба Дома

Вештачки Кадифен Тигар, Симпатична Жалба Бела Вештачки Тигар Играчка Перница, Мека за Деца Деца Спалната соба

DEN 654.96

Достапност
Достапно за нарачка

Направени со памук и пената материјал, лесно може да стане удобно перница за да имаат за naptime.Идеален за декорација или најдобриот подарок за вашите пријатели.Не грижете се, не е лесно да се деформирани, со висок квалитет.Изгледа како вистински тигар, може да биде украсена или како подарок.Дизајниран со голема детали да се даде реална уште симпатична поднесе жалба на децата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Xialuo Вештачки Меки Снег, Божиќ Снегулка Декорација, Божиќ Декорација Влакна Снег за Божиќ Дрво Куќа, Канцеларија

Меки и Удобни : Изработени од термички врзани влакна, Лажни Вештачки Снегот е мек и удобен за допир, и отп

DEN 362.16