• Новак
Fhwiwoehgwohg Божиќ Dressage Тројански Коњ Главата Вратата Закачалка Венец Божиќ Вратата Закачалка (Multcolor)

Fhwiwoehgwohg Божиќ Dressage Тројански Коњ Главата Вратата Закачалка Венец Божиќ Вратата Закачалка (Multcolor)

DEN 1255.20

Достапност
Достапно за нарачка

Ова е најновата облека за оваа зима!.Оваа вештачка Божиќ венец ќе ви донесе различен зима облекување искуство и да ви дадат нов изглед!. 1pc Божиќ коњ вратата виси декорација.Вештачки коњ главата Божиќ венец го одликува вашиот дом, убава вештачко цвеќе уметност дрвен коњ главата вратата закачалка.Материјал : вештачки растенија, дрво. 1pc Божиќ коњ вратата виси decoration Material : вештачки растенија, wood Surprise вашето семејство, овој уникатен закачалка дефинитивно ќе биде сакан од нив, се чини дека да се биде прекрасен начин да се обиде да го задржи Божиќ atmosphere Artificial коњ главата Божиќ венец го одликува вашиот дом, убава вештачко цвеќе уметност дрвен коњ главата вратата закачалка.Ова е најновата облека за оваа зима!Оваа вештачка Божиќ венец ќе ви донесе различен зима облекување искуство и да ви дадат нов изглед!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Божиќ Гарланд Вратата Закачалка Лента Декорација Вратата Закачалка Божиќ Венец Црвено Овошје Лента Ѕид Декорација

1 Издржливи : долготрајни, мека и изгледаат многу реални.Поставување на расположението Компатибилен со

DEN 1658.40