• Новак
Национален Дрвото Компанија Пред Осветлена Вештачки Божиќ Венец, Зелена, Norwood Ела, Двојна Боја LED Светла, Божиќ Колекција, 24 Инчи

Национален Дрвото Компанија Пред Осветлена Вештачки Божиќ Венец, Зелена, Norwood Ела, Двојна Боја LED Светла,

DEN 1366.56

Достапност
Достапно за нарачка

Светлата работат индивидуално, па ако сијалица леќа не е напукнато или скршено, светло сет ќе продолжи да го осветлите освен за било кој поединец светилки дека не се работи.Висат овој декоративен венец на секоја врата, прозорец или мантија да се донесе Божиќ амбиент во било која просторија или покриен тремот.Стотици здроби-полиетиленски отпорни совети се формира целосна тело гранки за да се создаде виси венец со извонреден реализам.Погоден како внатрешен или надворешен Божиќ декорација, висат овој венец декорација на секоја врата, прозорец или entryway за да додадете празнична се чувствуваат на која било област од куќата.Оваа сезона Божиќ, нека нашите украси се трансформира вашиот дом додека сте фокусирани на креирање на повеќе од оние магични моменти.Дизајниран со Norwood Ела гранка база, оваа виси венец е 24 инчи широка.На Национално Дрво Компанија, ние се стремиме да се создаде висок квалитет на Божиќ украси за да ви помогне да се трансформира вашиот дом, така што можете да ги прави секој празник магичен момент.На Национално Дрво Компанија, ние веруваме дека посебен празник спомени не мора да биде далеку и неколку помеѓу.Овој фантастично празнична венец декорација се поврзани меѓу себе со Двојна Боја LED светла пред пакување за лесен за подесување.Изградени со цврсти, квалитетни материјали и хипоалерген, оган-отпорни игли, овој венец е изграден да се донесе празник навиваат за годините што доаѓаат.Изградени со цврсти, квалитетни материјали и хипоалерген, оган-отпорни игли, ова виси венец декорација е изграден да се донесе празник навиваат за годините што доаѓаат.За напојување на светлата, едноставно, место три АА батерии во батеријата пакет и нека пред нанижани светла го осветлуваат вашиот дом со топлина и навиваат на сезона.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

2 парчиња Вештачки Венец DIY Рачно Изработени Фабрика Остава Занаети за Врата Ѕид Свадба Партија Дома Декорација(Бела)

Вештачка свила лозови листови се направени од високо квалитетни материјали, ниско ниво најаглерод и да

DEN 150.96

Зелена Снегулка Леб Круг Метал Знак Божиќ Венец Метал Калај Знак Селски Метална Плоча за Божиќ ноќ на Вештерките

Тоа исто така може да биде вашиот прв избор за да испратите подароци за ноќта на Вештерките, денот на Бла

DEN 2145.60

Денот на вљубените Метрото Стил Знаци за Денот на Вљубените Венец Прилог Метал Знаци Гроздобер Ѕид Оркестарот

Димензии : 12 X 6 инчи.Предdrilled дупки, лесно да се откажам.Материјал : еколошки метални легури материјал, зд�

DEN 287.76