• Новак
Teldrassil Вештачки Еукалиптус Венец Лажни Еукалиптус Венец Зелен Лист Венец со Врба Остава за Фестивал Прослава Пред Вратата Ѕид Прозорец Партија Декорација

Teldrassil Вештачки Еукалиптус Венец Лажни Еукалиптус Венец Зелен Лист Венец со Врба Остава за Фестивал Прослава

DEN 2392.80

Достапност
Достапно за нарачка

Целосната на вештачки зелена еукалиптус лисја и врба лисја.Реална венец е рачно изработени и може да се прилагоди гранки на која било насока за да формираат совршен облик. 【Едноставен и Свежи】Овој декоративен венец е едноставна и свежо.Избегнувајте вода и директна сончева светлина.Реална венец е рачно изработени и може да се прилагоди гранки на која било насока за да формираат совршен облик. 【Забелешка】ве Молиме да се одвиваат целосно пред да виси тоа. 【Венец Големини】се Одвиваат на еукалиптус венец целосно, надворешниот дијаметар е за 45см/18 во.Изгледа реална и природна.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мојот Херој Носи Чистење Круг Метал Знак медицинска Сестра Венец Метал Калај Знак Селски Метална Плоча за Божиќ

Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа [Применливи Место]Многу погодна за внатрешна или надворешна, дневна с

DEN 239.76

2 парчиња Вештачки Венец DIY Рачно Изработени Фабрика Остава Занаети за Врата Ѕид Свадба Партија Дома Декорација(Бела)

Вештачка свила лозови листови се направени од високо квалитетни материјали, ниско ниво најаглерод и да

DEN 150.96

Единствена Убава Гроздобер Стил Се Рудникот за Денот на Вљубените Пред Вратата Деко Мрежа Венец, Љубовта Купидон

Дефинитивно не е вашиот типичен Денот на Вљубените венец..и тоа е добра работа!Додадете малку убавина и �

DEN 3720.00

Денот на вљубените Метрото Стил Знаци за Денот на Вљубените Венец Прилог Метал Знаци Гроздобер Ѕид Оркестарот

Димензии : 12 X 6 инчи.Предdrilled дупки, лесно да се откажам.Материјал : еколошки метални легури материјал, зд�

DEN 287.76