• Новак
Телескопски Вилушка, Од Не 'Рѓосувачки Челик Extendabl Долго Се Справи Со Вилушка, Скара Toasting Вечера Овошје Десерт Долго Вилушка Прибор За Јадење, Не-Токсични И Анти -' Рѓ

Телескопски Вилушка, Од Не 'Рѓосувачки Челик Extendabl Долго Се Справи Со Вилушка, Скара Toasting Вечера Овошје

DEN 230.16

Достапност
Достапно за нарачка

На вилушка е изработен од квалитетни нерѓосувачки челик материјали, цврсти и издржливи да ја користите.Не-токсични, анти - ' рѓа, не бактерии, здрав за употреба.Долга рачка, лесен за употреба.Продолжи дизајн, Должина може да се прилагоди 22.1~64.6 cm (8.7~25.4 во).Идеален прибор за СКАРА, вечера, десерт, колбаси, топли кучиња, зеленчук итн.Опис : Дали некогаш сте се чувствуваат храната е премногу топла и постојните вилушка е премногу краток за да го користите?Ако е така, ве молиме да дојде да види ја нашата нова пристигна продолжи долго се справи со вилушка.Дршката должина може да биде прилагодена од 22.1~64.6 cm(8.7~25.4 во).Идеален прибор за СКАРА, вечера, десерт, колбаси, топли кучиња, зеленчук итн.Вреди да се купуваат!Карактеристики : вилушка е изработен од квалитетни нерѓосувачки челик материјали, цврсти и издржливи да ја користите.Не-токсични, анти - ' рѓа, не бактерии, здрав за употреба.Долга рачка, лесен за употреба.Продолжи дизајн, Должина може да се прилагоди 22.1~64.6 cm (8.7~25.4 во) Идеален прибор за СКАРА, вечера, десерт, колбаси, топли кучиња, зеленчук итн.Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Боја : како на сликата Должина : Околу.22.1 ~64.6 cm / 8.7~25.4 во (Прилагодливи) Пакет Тежина : 42g Пакет се Вклучени : 1 x Нерѓосувачки Челик Вечера Вилушка Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 0~1inch грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Нерѓосувачки Челик Предници со Долга Рачка Вечера Предници Прибор за јадење Поставен Предници Сребрениот Метал

ЕЛЕГАНТЕН ИЗГЛЕД : Интегрален калапи дизајн, површината е полиран, мазна, убава линии, естетски дизајн.У

DEN 1723.20