• Новак
Крофна Нерѓосувачки Челик Вечера Сребро Предници Прибор за јадење Сет, Pack of 4

Крофна Нерѓосувачки Челик Вечера Сребро Предници Прибор за јадење Сет, Pack of 4

DEN 191.76

Достапност
Достапно за нарачка

Должина е 4.9 инч.Изработени од нерѓосувачки челик, врвот е крофна дизајн.Пакет вклучувајќи : 4 стил крофна предници.Оваа предници се совршени за секој ден за јадење и може да транзиција кон повеќе формални забавен, многу популарна и прави големи фотографии.Одлична за сите прилики : роденден лица, се-заедно, тушеви, пикник, Божиќ&Благодарноста дома партии, фестивали,угостителство, отворено настани и едноставно само јадење дома.Должина е 4.9 инч.Материјал : не ' рѓосувачки челик.Пакет Вклучувајќи : 4 стил крофна предници.Одлична за сите прилики : роденден лица, се-заедно, тушеви, пикник, Божиќ&Благодарноста дома партии, фестивали,угостителство, отворено настани и едноставно само јадење дома.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Нерѓосувачки Челик Предници со Долга Рачка Вечера Предници Прибор за јадење Поставен Предници Сребрениот Метал

ЕЛЕГАНТЕН ИЗГЛЕД : Интегрален калапи дизајн, површината е полиран, мазна, убава линии, естетски дизајн.У

DEN 1723.20