• Новак
Oneida Вечера Предниците (Сет на 36)

Oneida Вечера Предниците (Сет на 36)

DEN 742.32

Достапност
Достапно за нарачка

Динамичен, Современ Дизајн.Врвен Мушка Експлозијата Заврши и Модел Детали.Долготрајна Издржливост.Внимателно се Бројат и Избалансирано за Удобност. 18/10 Нерѓосувачки Челик.Одличен крај на одлична форма, Stiletto е стенд-од моделот.На satiny лежиште-разрушен се справи со tapers драматичен момент во внатрешноста на високо полиран чаши.Динамичен дизајн кој ја надополнува други современи садови.Внимание : Мушка експлозијата заврши производ може да се носат од употреба.Оваа носат е резултат на се заврши процесот.Таа е никој случај не значи дефект.Не се препорачува за употреба со dishwashers.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Нерѓосувачки Челик Предници со Долга Рачка Вечера Предници Прибор за јадење Поставен Предници Сребрениот Метал

ЕЛЕГАНТЕН ИЗГЛЕД : Интегрален калапи дизајн, површината е полиран, мазна, убава линии, естетски дизајн.У�

DEN 1723.20