• Новак
Tempco - TPC20010 - Температура Контролер, 120VAC Влезен Напон, Исклучете Функција: Да

Tempco - TPC20010 - Температура Контролер, 120VAC Влезен Напон, Исклучете Функција: Да

DEN 959.76

Достапност
Достапно за нарачка

Температурата Контролори.Температурата Контроли.Електрични.Контроли.За Контрола на температурата Конзола Дигитални К Тип на Сензор на Влезен Напон 120 VAC Должина 4.87 Во Ширина 8.25 Во Длабочината на 9.00 Во 4 По зона Засилувачи Контрола на Владата ПИД Контрола Периодот од 1 Sec ПИД Со Auto Tune 2 Контролирани Зони Пропорционална Бенд 18 F Стандардниот Излез РБС Потрошувачка на Енергија 24 VA Вклучите Функцијата -328 да 2498 F.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат