• Новак
Биро веб Камера Стојат, ChromLives Флексибилен веб Камера Стојат Gooseneck Рака, веб Камера Стојат Планината со Клип Компатибилен со Logitech веб Камера C930e,C930,C920, C922x,C922, Живост 4K,

Биро веб Камера Стојат, ChromLives Флексибилен веб Камера Стојат Gooseneck Рака, веб Камера Стојат Планината

DEN 2215.20

Достапност
Достапно за нарачка

Веб камера стојат камера планината е дизајниран да биде компатибилен со сите logitech веб-камера со стандардна 1/4" завртка дупка.Исто така, тоа може да биде компатибилен со gorpo или вашиот телефон со телефонот клип.Издржливи и цврсти, ова задебелена gooseneck веб камера стои со можност да биде продолжен max должина околу 13inch флексибилни рака, може да се поддржи вашиот уред остане безбедно во место без да се намалува.Мини вртливата топката обезбедува 360 степен ротација.Тоа може да ги исполни вашите различни потреба од прилагодување на позицијата слободно.Со флексибилен gooseneck рака, може да се прилагоди на висината на вашата најудобна агол.Веб камера стојат менгеме доаѓа со анти-лизга гумени подлога за да се заштити вашето биро против гребење и оштетување.Масата се стега може да клип за да маса до дебелина 2.3".Пакетот вклучува : 1* goosneck цевка 1 * биро менгеме; 1*кап завртки 1*адаптер база 1 * брзо ослободување тока;1 * долг навој;1 * 1/4 завртка тема адаптер; (веб Камера НЕ се вклучени)).Лесен за монтажа.Ве молиме одвојте неколку секунди за да го прочитате слика за инсталација. · 13 инчен висина веб камера goosneck стојат одговара на вашите потреби за имаат деловна средба. · 360 степени вртливата глава може да ја ротирате тоа да поинаков агол да ви се допаѓа.Со телефонски клип, тоа исто така може да се користи за телефонот држачот. · Биро менгеме карактеристики мека гума мат дека ќе помогне да се заштитат вашиот маса од оштетување. · Enhanced gooseneck може да се задржи вашата веб камера или други уреди постабилна. ·Забелешка : Користењето на една рака да го држите телефонот кога екран осетлив на допир може да ја намали wobble.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Лаптоп, Камера Слајд веб Камера Маска, Ултра Тенки Камера Блокатор за да се Заштити Вашата Приватност за Компјутер,

【ПОДВИЖЕН ЛИЗГАЧОТ ДИЗАЈН】на Нашата веб Камера Покритие може да биде отворена или затворена, само со е

DEN 191.76