• Новак
Веб камера HD 1080P,веб-Камера со Микрофон,USB Десктоп, Лаптоп, Камера со 110 Степен широк екран,Крак веб Камера за Повикување, Снимање,Конференции, Игри,веб-Камера со Прив?

Веб камера HD 1080P,веб-Камера со Микрофон,USB Десктоп, Лаптоп, Камера со 110 Степен широк екран,Крак веб Камера

DEN 645.60

Достапност
Достапно за нарачка

110 Степен Широк Агол веб-Камера со Микрофон ,со Фиксен фокус десктоп и лаптоп веб Камера снимајте FULL HD видео во широк агол до 110 степени.0 или понова верзија операција системи.Веб-камера Со Free Privacy Покрие & Tripod Стојат ,Ние ќе обезбедиме БЕСПЛАТНА Приватност Капак и Tripod Стои со веб камера за вас.Plug and Play & Tripod-подготвени Rotatable Клип Лесен за користење, лесен за инсталација.Таа работи со двата Windows и Mac оперативен систем со plug and play ,па вие не мора да се постави било специфични драјвери или на софтверот, Со вграден монтажа клип и tripod конец, можете да го поврзете само за нешто што може да се мисли на.7 и Андроид 4.Ви даваат сигурен перспектива за широк спектар на состојби кога ќе живо стриминг или видео разговор & Снимање. 264 компресија, ќе можат да се добие побрз, неспокојот HD видео искуства.Вие сте добредојдени да не контактирате ако имате било кои технички прашања во врска со веб камера.(СОВЕТИ : Со цел да се спречи гребнатини на површината на камерата, со некоја заштитна фолија е приложена кон него, која може да биде раскинат исклучен пред да го користите).Работа со КОМПЈУТЕР, Лаптоп, лаптоп, десктоп, Андроид ТВ кој има USB порта.Full HD 1080 P Камера ,Full HD 1080 P Камера дава повеќе јасност видео повик, стриминг, конференции, Max Резолуција до 1920 x 1080 пиксели никогаш не пропуштајте било детали.Намалување на шумот го прави звук почист и појасни, ги собереш вашиот глас, дури и во 10ft растојание за да бидете сигурни дека секој слуша вистински вас.Одлично за webinars, видео конференции, live streaming итн.Одговара за мулти-операции, вклучувајќи Windows 7/8/10, Mac OSX 10.Одлично компатибилност веб Камера ,веб Камера 1080 P Компатибилен со Skype, yahoo @ messenger, msn, Windows live порака, G mail, Андроид IPTV, Ние Разговор, QQ итн размена на инстант пораки апликации.Корист од H.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат