• Новак
Reddhoon 10 Парчиња Веѓа Четка, Премиум Квалитет Аглеста Око Веѓата Четка Eyelash Четка и Spoolie Четка за Око Шминка

Reddhoon 10 Парчиња Веѓа Четка, Премиум Квалитет Аглеста Око Веѓата Четка Eyelash Четка и Spoolie Четка за

DEN 71.76

Достапност
Достапно за нарачка

Двојно Главата Дизајн : Ова дуо веѓа четка со 2 различни глави комбинација, се задржи вашата веѓа и eyelash уредна и чиста.Квалитет на Материјалот : Направен од синтетички влакна, пластика и влакна, овие eyelash веѓа четки се лесни за лесно да се одржи и едноставни за чистење по употребата.Лесно да се Обликуваат Вашиот Веѓите : На аглеста дизајн на веѓата четка ви овозможува да се подготви вашата веѓа и обликот тоа лесно, и може да ви помогне еднакво се применува сенки, создавање на таписерии шминка.Зачувај Вашето Време : Секој дуо шминка четка вклучуваат веѓа четка и spoolie четка, тоа може да ви помогне да се избегне наоѓање на уште една алатка за трепки или веѓите, скратување на вашата шминка време, со удобноста на вашиот живот.Пакетот Вклучува : 5 Парчиња x Duoble око веѓата четка.Големина : Прибл 17cm/6.7 инчи долго.Спецификација : Четка Материјал : Пластични, Синтетички Влакна, Волна Fiber Handle Материјал : Plastic Size : 17.2*4.1*2.4 cm Quantity : 10pcs Color : црна, white Package Вклучува : 10 Парчиња Веѓа Brush Notes : 1. Ве молиме овозможи 2-3cm грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не умот, пред купување.2. Бојата може да не се појави како точно како во реалниот живот поради варијации помеѓу компјутерски монитори.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат