• Новак
Фризерски постави Лицето Коса Средување на Режа, Фризерски Веѓа Козметички Шминка Стриже Алатка, Лицето Фризура Режа за Салон за Убавина и за Домашна Употреба

Фризерски постави Лицето Коса Средување на Режа, Фризерски Веѓа Козметички Шминка Стриже Алатка, Лицето Фризура

DEN 434.64

Достапност
Достапно за нарачка

Удобен и лесен : Ергономски дизајн, елаборат и лесни, го намалува зглобовите, лактите и рака вирус.Висок Квалитет - Овој фризерски алатка за усвојување на високо квалитетни нерѓосувачки челик материјал, кој е издржлив за долго време се користи, прашина и ' рѓа доказ, се намали и да се избегне штета или да се подели на косата завршува.Удобно да се Користи - Прилагодлив болт за режа тензија.Лесно да го намали вашиот сопствен облик како што сакате.Со ергономски дизајн, удобно да се справи.Погоден за - Лесни, непречено функционирање, и остар, обезбедување совршен сечење секое време и лесно може да се создаде совршен трим, погоден за фризери, косата стилисти, и лични дома семејна употреба.Преносни - Ова коса режа е одлична за кроење на мали индивидуални косите (нос, уши, мустаќи, веѓите).Погоден за сите типови на брада, коса, без коса устремен.Преносни големина, лесно да се носат и патување.Спецификација : ?Материјал : Не ' Рѓосувачки Steel Color : Прикажува Како Pictures Length : Прибл. 12.2 cm / 4.8 inch Weight : 30g Type : Коса Scissors Package Листа : 1 * Scissor Haircut ножици се безбедни и лесни за употреба за мажи, жени, постари лица, деца, бебиња и пет кучиња!Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.

Спецификацијата

Material:
Stainless Steel
Color:
Shown As Pictures
Length:
Approx. 12.2cm / 4.8inch
Weight:
30g
Type:
Hair Scissors
Package List:
1 * Scissor :
Haircut scissors are safe and easy to use for men, women, seniors, children, babies and pet dogs! :
If you have any questions, please contact us. :

Со стоката дадена додека купуваат

Веѓа Тример ножици Со Мини Чешел,Дами Мажи Помошни веѓа чешел ножици,Совршен веѓа средување на алатка за подобра

Различен од редовниот веѓа жилет,тоа е нов дизајн со чешел,го скратува непослушните веѓите за уште,мазн�

DEN 152.88