• Новак
Seki Работ Веѓа Ножици Чешел СВ 605

Seki Работ Веѓа Ножици Чешел СВ 605

DEN 390.00

Достапност
Достапно за нарачка

Нашите веѓа тример ножици се повеќенаменски и одговара на сите лицето коса чешлање на потребите за секоја прилика.Бидете Точни Намалувања; Каже Збогум На Огромни Веѓите И Надвор Од Контрола На Лицето Коса; Одделува Коса Визуелно Да Се Види Намалување; Обезбедува Точност И Намалување На Кои Не Можете Да Ги Добиете Со Евтини Пластични Чешли И Продавницата Купи Режа.Ергономски дизајн со комфорна рачка прави оформување и чешлање ветре, како што чешел и намали со леснотија.Место чешел паралелно на кожата.Иновативна алатка, Веѓа Чешел Режа ви овозможува да го прават токму тоа!Со ергономски дизајн, од не ' рѓосувачки челични ножеви и режа-како сечење чешел, овие се единствени чистење ножици дека може да го намали долго веѓа, мустаќи) или брада косите и во исто време, да ги задржи вашите лицето влакната непроменети.Веѓа Чешлање Ножици Со Чешел; Со Нерѓосувачки Челични Ножеви И Режа Како Сечење Чешел; Овие Се Единствени Чистење Ножици Дека Може Да Го Намали Долго Веѓа Или Мустаќи) Или Брада Влакната; Држи Вашиот Лицето Влакната Непроменети.Чешли И Прекини Во Исто Време; Веѓа Чешлање Трим Ножици Може Да Биде Подобра Алтернатива Отколку Со Користење На Редовните Ножици, Бидејќи Тоа Го Прави На Два Во Еден; Лесно Чешел И Намали Заедно Со Само Една Рака.Имаме подобро решение за употреба веѓа/лицето коса ножици дека ќе рамномерно се намали вашиот веѓите/лицето коса без давајќи им на над извлечен и над негувани изглед.Исто како што може да се скроти непослушните веѓите со овој алат, тие можат да работат чуда како брада средување на ножици и мустаќи ножици за мажи.Ако знаете нешто за лицето коса, шансите се дека знаете што може да расте како тие да имаат живот на нивните сопствени.Трим низ да се направи дури и веѓите.Тоа чешли и потоа се сече на косата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Фризерски постави Лицето Коса Средување на Режа, Фризерски Веѓа Козметички Шминка Стриже Алатка, Лицето Фризура

Удобен и лесен : Ергономски дизајн, елаборат и лесни, го намалува зглобовите, лактите и рака вирус.Висок

DEN 434.64

Веѓа Тример ножици Со Мини Чешел,Дами Мажи Помошни веѓа чешел ножици,Совршен веѓа средување на алатка за подобра

Различен од редовниот веѓа жилет,тоа е нов дизајн со чешел,го скратува непослушните веѓите за уште,мазн

DEN 152.88