• Новак
Вар Зелена боја на слонова коска Вазна Додатен Бисери 80pc Лебди Бисер Оркестарот, Табела Растера Вазна спојници Спојници за вазни Вазна додатен Стилски вазна спојн?

Вар Зелена боја на слонова коска Вазна Додатен Бисери 80pc Лебди Бисер Оркестарот, Табела Растера Вазна спојници

DEN 1740.00

Достапност
Достапно за нарачка

Се создаде убава лебди бисери и елегантна декорација Свадба декорација Дома декор царинење Свадба оркестарот Оркестарот за дневна соба Модерна дома декор Украси за дома Дома декор дневна соба.Пакетот содржи 80 парчиња, се меша големина бисери кои се движат од големината 10-30мм.Бисери немаат дупки да го даде завршувањето изглед.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Nicck Лажни Кристали,300 КОМПЈУТЕРИ Прозрачна Камења,Чакал Коцки Мраз Дијаманти Камења за Вазна Спојници Декорација,Риба

Пакетот Вклучува : Околу 300 Парчиња нетоксични блескав смола кристали камења по торба,секоја околу 0.55" x 0

DEN 143.76