• Новак
Лебдечки бисер оркестарот Розова Магента Бела Вазна Спојници 80pcs Нема Дупка Бисери Вазна спојници Спојници за вазни Вазна додатен Стилски вазна спојници Модерна в

Лебдечки бисер оркестарот Розова Магента Бела Вазна Спојници 80pcs Нема Дупка Бисери Вазна спојници Спојници

DEN 821.52

Достапност
Достапно за нарачка

Бисери немаат дупки да го даде завршувањето изгледа Свадба декорација Дома декор царинење Свадба оркестарот Оркестарот за дневна соба Модерна дома декор Украси за дома Дома декор дневна соба.Се создаде убава лебди бисер централен со додавање на транспарентен гел монистра.Домашна декорација.Оваа понуда е само за 80 парчиња бисери доаѓа со големина 10мм, 14mm 18mm. 24mm, 30мм.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Newmind Морски Школки Природни Conch Школки на Плажа Школки, Шарени Избрани Акценти за Свеќа Одлуки, Дома Декорација,

* Големина : Прибл 7 12mm во должина; 3 7mm во ширина; Голема акценти за свеќа изработка, пополнување чисто ст�

DEN 407.76

Nicck Лажни Кристали,300 КОМПЈУТЕРИ Прозрачна Камења,Чакал Коцки Мраз Дијаманти Камења за Вазна Спојници Декорација,Риба

Пакетот Вклучува : Околу 300 Парчиња нетоксични блескав смола кристали камења по торба,секоја околу 0.55" x 0

DEN 143.76

Вар Зелена боја на слонова коска Вазна Додатен Бисери 80pc Лебди Бисер Оркестарот, Табела Растера Вазна спојници

Се создаде убава лебди бисери и елегантна декорација Свадба декорација Дома декор царинење Свадба орке

DEN 1740.00

450 Парчиња Лажни Коцки Мраз Дијаманти Мраз, Карпи Акрилик Камења и Кристали Пластични Коцки Камења Вазна Карпи

Обилна количина : ќе добиете 450 парчиња нерегуларни лажни коцки мраз, имено 400 парчиња дијаманти мраз, ка�

DEN 335.76