• Новак
Newmind 41 Широк Памук Quilting Interlining Interfacing Пополнување Quilting Вата Занает - 1 Метар

Newmind 41 Широк Памук Quilting Interlining Interfacing Пополнување Quilting Вата Занает - 1 Метар

DEN 359.76

Достапност
Достапно за нарачка

* Сосема нов и висок квалитет. * Густа и мазна, еластична и издржливи. * Можете да шиење од двете страна и машина за шиење. * Одлично за комбинација занает, тапацир,играчки занает, торба,паричник, чанта, ѕид декорација, многу други за шиење занаети DIY проекти.Опис : - Сосема нов и висок квалитет на - Густа и мазна, еластична и издржливи - Можете да шиење од двете страна и машина за шиење. - Одлично за комбинација занает, тапацир,играчки занает, торба,паричник, чанта, ѕид декорација, многу други за шиење занаети DIY проекти.Спецификација : - Материјал : Хемиски Влакна - Ширина : Прибл. 104 cm / 41 inch Package Вклучува : 1 Парче Памук Поставата Fabric Note : дозволете малку големина грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и набљудувачите brightness/contrast settings итн, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме да се разбере.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат