• Новак
Quilter е Сон Вата - Поли Барање - Тенок Лофт - Кралот

Quilter е Сон Вата - Поли Барање - Тенок Лофт - Кралот

DEN 2047.20

Достапност
Достапно за нарачка

Quilters Сон Поли, Кралот 122" x 122" Барање Бела, е направен од една ексклузивна комбинација на парична казна Denier Microfibers дека дава многу мека рака, исклучителни drape, breathability и удобност и топлина.Барање ватенка вата е најтенкиот мансарда и е одличен за рака quilting или машина quilting и ќе го прифати бода до 8", освен.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат