• Новак
Топло Компанија Топло Компанија Insul Светла Изолирани Поставата 36X45 6345; 2 Предмети/Цел

Топло Компанија Топло Компанија Insul Светла Изолирани Поставата 36X45 6345; 2 Предмети/Цел

DEN 537.60

Достапност
Достапно за нарачка

Димензии : 13.95 во.h x 9.7 во.w x 2.43 во.г.Тежина : 0.34 унци.Направен во САД.ТОПЛАТА КОМПАНИЈА-Insul-Светла : 36x45in.Топлата Компанија е задоволство да се претстави Insul-Светла, игла-удирани со тупаници, изолационен материјал идеален за дома канализација и crafters.Со денешниот менувањето на фокусот назад кон семејството и домот, нови и искусни канализација се избор на едноставни, практични проекти за употреба во нивните домови или, како подароци.Тенџере носители, фурна mitts, ручек кеси, бојлер маска, пеглање одбор капак и оброците се покрива сите проекти направени функционален и безбеден со Insul-Светла.Insul-Светла се состои од празен, полиестер влакна игла-удирани со тупаници преку nonwoven супстрат и преку рефлексивни metalized поли филм.На needled материјал е дише и нема да се прекине со миење.На шупливи влакна се спротивстави на спроведување, додека мисловните metalized поли филмот е отпорен на сончева енергија.На енергија, топло или ладно, се рефлектира назад кон својот извор.Answer : ___________________________ NOTE : Ова се пополни се отпорни на топлина не топлина доказ.Машина за миење и собори сува.Произведено во САД.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат