• Новак
Планината Магла Полиестер Ватенка Вата, Креветчето 45-инчен-од-60-инчен

Планината Магла Полиестер Ватенка Вата, Креветчето 45-инчен-од-60-инчен

DEN 253.68

Достапност
Достапно за нарачка

Планината Магла 100% Полиестер Ватенка Погодок.Изработени од 100% Полиестер материјали.Произведено во САД.Медиум Лофт; 1/4-инчен-to3/8-инчен.Креветчето 45-инчен-од-60-инчи.Оваа неверојатно мека и единствен погодок е 100% полиестер со ексклузивен Glazene заврши кој инхибира влакна миграција; е лесно да се справи; игла; и drapes убаво.Овој медиум лофт вата може да се quilted или врзан за 5 инчи, освен.Медиум лофт 3/8 инчи да 1/2 инчи дебела.Големина : Креветчето 45 инчен x 60 инчи.Произведено во САД.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат