• Новак
Комора Вакуум Sealer Машина Z-260C Комерцијални Кујна Храна Комора Вакуум Sealer, Пакување Машина Sealer за Храна Saver, Домашни, Комерцијални Користење на 110V

Комора Вакуум Sealer Машина Z-260C Комерцијални Кујна Храна Комора Вакуум Sealer, Пакување Машина Sealer за

DEN 8616.00

Достапност
Достапно за нарачка

Искри или чад би се случило кога таа не е целосно вакуум.★ЗАБЕЛЕШКА!!! : Бидете сигурни сила да притиснете на капак, така што воздухот не ја внесете пред да можете да започнете со вакуум. ★Во форма ofliquid,цврсти,прав или паста со користење на пластична фолија или од пластичен алуминиумска фолија филм.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат