• Новак
Redpool Божиќ Подарок Кеси, Drawstring Бонбони Подарок Кеси за Деца,за Партија Услуги Подароци и Бонбони Како Божиќ Декорација

Redpool Божиќ Подарок Кеси, Drawstring Бонбони Подарок Кеси за Деца,за Партија Услуги Подароци и Бонбони Како

DEN 1082.40

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : брусен крпа, не-плетени ткаенина, лен крпа.Големина : 32cm*18cm. 3 D дизајн : Симпатична Божиќ подарок перница.Вклучени Дедо Мраз, снешко и Елен.Супер завиткување торби : Совршен за Божиќ Декорација, Божиќ Подарок Завиткување, Декорирање Партии, Новогодишни Елки, Партија Услуги.Drawstring и да се Справи со Дизајн : На drawstring Божиќ подарок кеси се лесно да се отвораат и затвораат, се справи со дизајн го прави тоа корисна како Божиќ декорација.Пакет : 1*Божиќ подарок торба.Материјал : брусен крпа, не-плетени ткаенина, лен крпа.Големина : 32cm*18cm. 3 D дизајн : Симпатична Божиќ подарок перница.Вклучени Дедо Мраз, снешко и Елен.Супер завиткување торби : Совршен за Божиќ Декорација, Божиќ Подарок Завиткување, Декорирање Партии, Новогодишни Елки, Партија Услуги.Drawstring и да се Справи со Дизајн : На drawstring Божиќ подарок кеси се лесно да се отвораат и затвораат, се справи со дизајн го прави тоа корисна како Божиќ декорација.Пакет : 1*Божиќ подарок торба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Вграден-во Сечење Нож Вакуум Пакер, Вакуум Sealer Машина со Надворешни Вшмукување Функција, за Суво/Влажно/Мека/Прав/Масло.

Производ параметри : име на Производ : Вакуум запечатување машина Школка материјал : инженерство АБС Бој

DEN 1425.60

Scicalife 2 парчиња самолепливи Бонбони Третираат Кеси Бисквит Пакување Торбичка рачно изработени Хартија Торбичка

Погоден за сите видови на подароци и закуски пакување, силни и издржливи.Доволно простор за да ги чувате

DEN 2174.40

Децата Лето Фан Играчка, Претендираат Улога Игра Фан Пластични Стимулација Фан Деца Смешни Играчки за Возраста

【Безбедно Да се Игра】Кој не се токсични и невкусна материјал, тоа е безбедно да се користи.Тоа може да б

DEN 330.96