• Новак
RUFFWEAR, Gnawt-a-Рок Трајни Куче Играчка

RUFFWEAR, Gnawt-a-Рок Трајни Куче Играчка

DEN 478.80

Достапност
Достапно за нарачка

Рок вашето куче во светот : Инспириран од солиден пејзажи, на Gnawt-a-Рок е сигурен да предизвика вашето куче е љубопитност.Тоа е исто така дизајниран да скокаат околу erratically за ангажирање на повеќе играат.Екстра третираат : Gnawt-a-Рок е дизајниран за да ги раздавам мали третира или kibble од внатрешната комора како вашето куче игра, создавање на целосно интерактивна и наградува искуство.Изградена минатата : На трајни, да се отпорни на изградбата ќе се застане на повеќето желни кученца.На фацетирани површината масажи нивните непцата како што се џвака, промоција на чисти и здрави заби.Одржливиот : На Gnawt-a-Каменот е направен од природен латекс гума, која е обновлива, одржливи ресурси.Помогнете ни да ја заштитиме природата, за вас и вашиот pup.Инспирирани од природата : Ruffwear верува среќен кучето е куче надвор.Овие играчки се запали чувство на љубопитност, playfulness, и се прашувам додека подсетуваат на нашите омилени Пацифичкиот Северозапад авантури.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

КООРДИНАТОР Куче Звук Leaker Играчки слоу фуд слоу фуд Млечни Џвакање Топката Заби Затворен Интерактивни Фармацевт

1 Куче звук leaker играчка, мултифацетирани квичат играчки направени од издржлив TPR материјал, мултифацети�

DEN 2277.60

FURIX Кадифен Вокал Играчки Цртан филм Хамбург Мека Играчка Кадифен Играчки за Куче Џвакање Играчки за Миленичиња

100% Висок квалитет за издржливи и безбедни за употреба 100% Жив зеленчук и овошје дизајн со пријатна боја и

DEN 2068.80

Божиќ elk во Облик на Куче Играчка Загатка, Вокал, Протекување на Храната, Чистење на Забите Интерактивни милениче

Име на производ : Божиќ elk играчка Категорија : Пет џвакање играчки Производ материјал : висок квалитет н�

DEN 2104.80

Baoblaze Трајни Куче Затегнување Играчка W/ 2 Рачки Интерактивни Залак Стап Милениче Џвакање Играчки Солза-Отпорни,

Големината на играчка е многу погоден, можете лесно да се игра интерактивни игри, и тоа нема да предизви�

DEN 2253.60

Куче Четка за заби Џвакање Играчки Тешки Играчки за Обука и средства за Чистење Заби - Неуништив Надвор Интерактивни

【Живот Замена】Те обезбеди живот услуга за замена 【360 степени Длабоко & Safe Чистење】услужни влакната на

DEN 2244.00