• Новак
FLASHNOVE Јајце Вафли Машина Комерцијални Scones Машина Кабина, 1400w 110v Електрични Јајце Вафли Машина Десктоп Домаќинство Електрични Јајце Вафли Машина

FLASHNOVE Јајце Вафли Машина Комерцијални Scones Машина Кабина, 1400w 110v Електрични Јајце Вафли Машина Десктоп

DEN 4319.76

Достапност
Достапно за нарачка

[Убаво Алатка] : Напон : 110 V, Моќ : 1400 W, Температура : 50~250℃(122~482℉),добиете мешавина подготвени, се сврти на вафли создателот, се прилагоди на температурата, се прелива во смесата по неколку минути ротирање на машината и да се чека уште неколку минути за да се добие јајце меур добро варен. [Дрво се Справи] : Дизајниран со цврсто дрво се справи, тоа е силна топлина-отпорни и има добар анти-scalding ефект за безбедна употреба. [Лесно да се Работи] : Тоа е лесно да се прилагоди на температурата со ефективни прецизност и контрола на температурата, и таму се прекинувач и тајмерот knob за едноставна операција. [180-степен ротација не-стап за печење] : На печење мувла може да се ротира за 180 степени, целосно загреана на двете страни, храна-одделение не-стап слој, со што вафли полесно да се обликуваат и лесно да се извади, одржување на мувла чисти и лесно да се чисти. [Богата попладне чај] : Ова вафли создателот е многу погодна за снек барови, продавници за кафе, чај куќи или домови,можете брзо и лесно да се направи вкусна вафли со хрупкави и слатка надворешниот кожата, заменети со разни вкусови на сладолед топки може да се направи побогат вкус, слатка, но не и мрсна.Тоа е доволно за да се подготват вашиот вкус пупки!Тоа е многу едноставно да се направи, дури и ако не сте научиле како да заработите јајце вафли бисквити, лесно можете да дознаете тоа во десет minutes Specifications : Материјал : не ' Рѓосувачки Steel Color : Како Слика Shown Temperature Опсег : 50℃-250℃Напон : 110 VPlug : НИ Plug Power : 1.4 KWPackage Димензии : Прибл. 48 x 31 x 32.5 cm / 18.9 инчен x 12.2 инчен x 12.8 inch Item Големина : Прибл. 330 x 220 x 230 mm / 13 инчен x 8.66 inchx 9.05 inch Wood се Справи со Должина : Околу. 240 mm / 9.45 inch Package Тежина : Околу. 5000g Package се Вклучени : 1 x Јајце Торта Machine Note : Оваа машина треба да бидат ставени во сува, чиста, вентилирани позиција, и ве молиме ставете го во хоризонтална и мазна позиција кога се работи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат