• Новак
D&D PowerDrive BK95/16 Здружени V Појас, 16 Бенд, Kevlar

D&D PowerDrive BK95/16 Здружени V Појас, 16 Бенд, Kevlar

DEN 14732.16

Достапност
Достапно за нарачка

D&D Power Drive BK95/16 Здружени V Појас направени со Kevlar.Дел Број : BK95/16. Бренд Име : D : D&D Power Drive.Пакет тежина : 22.27 lbs.На ремени надмине САД RMA објавени рејтингот нивоа.Тие се дизајнирани со цел да се изврши на идентични или повисоко ниво од сите други големи САД Производителот ремени од ист тип.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат