• Новак
D&D PowerDrive 5PK0940 Метрички Стандард Замена Појас

D&D PowerDrive 5PK0940 Метрички Стандард Замена Појас

DEN 231.84

Достапност
Достапно за нарачка

Тип На Производ : Појаси.Пакет Димензии : 12.0 " L X12.0 " W X1.0 " Х. Земја На Потекло : Кина.Пакет Тежина : 1.0 lbs.На ремени надмине САД RMA објавени рејтингот нивоа.Тие се дизајнирани со цел да се изврши на идентични или повисоко ниво од сите други големи САД Производителот ремени од ист Тип.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат