• Новак
D&D PowerDrive 954-0446 MTD или МЛАДЕНЧЕ Кадетската Kevlar Замена Појас, 1 Број на Бендот, Aramid

D&D PowerDrive 954-0446 MTD или МЛАДЕНЧЕ Кадетската Kevlar Замена Појас, 1 Број на Бендот, Aramid

DEN 355.68

Достапност
Достапно за нарачка

Појас 5 LK 5/8 x 45in ОК (BK42).Произведено во кина.Произведени од страна на D&D Power Drive.Пакет тежина : 1.0 lbs.На ремени надмине САД RMA објавени рејтингот нивоа.Тие се дизајнирани со цел да се изврши на идентични или повисоко ниво од сите други големи САД Производителот ремени од ист Тип.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат