• Новак
D&D PowerDrive 954-0271 MTD или МЛАДЕНЧЕ Кадетската Kevlar Замена Појас, 1 Бенд, Aramid

D&D PowerDrive 954-0271 MTD или МЛАДЕНЧЕ Кадетската Kevlar Замена Појас, 1 Бенд, Aramid

DEN 230.16

Достапност
Достапно за нарачка

Земја на Потекло : Кина.Појас 3 LK 3/8 x 38in ОК.Пакет Тежина : 1.0 фунти.Пакет Димензии : 12 L x 12 W x 1 H (инчи).На ремени надмине САД RMA објавени рејтингот нивоа.Тие се дизајнирани со цел да се изврши на идентични или повисоко ниво од сите други големи САД Производителот ремени од ист Тип.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат