• Новак
D&D PowerDrive 365K2 Поли V Појас, 2 Бенд, Гума

D&D PowerDrive 365K2 Поли V Појас, 2 Бенд, Гума

DEN 101.52

Достапност
Достапно за нарачка

На ремени надмине сад rma објавени рејтингот нивоа.Појас може да не дојде во картон ракав.Квалитетот моќ трансмисиони ремени на конкурентна цена.Произведено во Кина.На ремени надмине САД RMA објавени рејтингот нивоа.Тие се дизајнирани со цел да се изврши на идентични или повисоко ниво од сите други големи САД Производителот ремени од ист Тип.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат