• Новак
D&D PowerDrive B79/5L820 V Појас, 5/8 x 82 ОК, Б/5L, Гума

D&D PowerDrive B79/5L820 V Појас, 5/8 x 82 ОК, Б/5L, Гума

DEN 288.00

Достапност
Достапно за нарачка

Земја на Потекло : Кина.Појас може да не дојде во картонска ракав.Слика може да не ги одразуваат број на ребра.Пакет Димензии : 12 L x 12 W x 2 H (инчи).На ремени надмине САД RMA објавени рејтингот нивоа.Тие се дизајнирани со цел да се изврши на идентични или повисоко ниво од сите други големи САД Производителот ремени од ист тип.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат