• Новак
Браунинг 3L160 FHP V-Ремени, L Појас Дел, 15.3 Терен

Браунинг 3L160 FHP V-Ремени, L Појас Дел, 15.3 Терен

DEN 273.36

Достапност
Достапно за нарачка

Земја на Потекло : сад.Формулиран за максимална флексибилност, со помал дијаметар sheaves.Нафта и отпорни на топлина.Статички спроведување.Дел број : 3 L160. Браунинг, 3 L160, V-Појас, 16 (во) Надвор Должина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат