• Новак
D&D PowerDrive 761788MA Briggs & Stratton Kevlar Замена Појас, Aramid

D&D PowerDrive 761788MA Briggs & Stratton Kevlar Замена Појас, Aramid

DEN 281.76

Достапност
Достапно за нарачка

Појас 4 LK 1/2 x 39in ОК (AK37).Произведени од страна на D&D Power Drive.Произведено во Кина.На ремени надмине САД RMA објавени рејтингот нивоа.Тие се дизајнирани со цел да се изврши на идентични или повисоко ниво од сите други големи САД Производителот ремени од ист Тип.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат