• Новак
D&D PowerDrive 535-5M-25 Шумата Производство Замена Појас, 1 Број на Бендот, Гума

D&D PowerDrive 535-5M-25 Шумата Производство Замена Појас, 1 Број на Бендот, Гума

DEN 343.92

Достапност
Достапно за нарачка

Времето појас 5 M 25 x 535 mm пл T107. Произведено во кина.Произведени од страна на D&D Power Drive.Пакет тежина : 0.12 lbs.На ремени надмине САД RMA објавени рејтингот нивоа.Тие се дизајнирани со цел да се изврши на идентични или повисоко ниво од сите други големи САД Производителот ремени од ист Тип.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат