• Новак
Гејтс B46 Hi-Моќ II Појас, Дел Б, B46 Големина, 21/32 Ширина, 13/32 Висина, 49.0 Појас Надвор Турнеја

Гејтс B46 Hi-Моќ II Појас, Дел Б, B46 Големина, 21/32 Ширина, 13/32 Висина, 49.0 Појас Надвор Турнеја

DEN 371.28

Достапност
Достапно за нарачка

V80 појавување на програмата за прецизно исти димензии во различни појас видови.Канапи лепат на тело за еднакви оптоварување дистрибуција и намалена свиткување стрес.На трапезоидна форма на појас е пресек оптоварување во жлебот на сличен облик sheave или макара за да се обезбеди влечење и усогласување.Ги исполнува RMA нафта и отпорност на топлина стандарди и статични спроводливост барања.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат