• Новак
OdontoMed2011 Уво Восок Отстранување Шприц 8 Оз - Месинг со Хром Финиш Идеален за Домаќинство, EMT, Пожарникар, Ученик, Училиште и Хоби ODM

OdontoMed2011 Уво Восок Отстранување Шприц 8 Оз - Месинг со Хром Финиш Идеален за Домаќинство, EMT, Пожарникар,

DEN 107.76

Достапност
Достапно за нарачка

Уво Шприц Метал 8 Мл.Уво Шприц Комплет Вклучува : 1 Уво Шприц 2 Совети 1 Shield.Направен Во Месинг Со Хром Финиш.Odonto Med2011 Инструменти.Odonto Med2011 Производи Нудиме Рачно Изработени На Допир На Секој Инструмент.Уво Шприц Метал 8 Мл.Уво Шприц Комплет Вклучува : 1 Уво Шприц 2 Совети 1 Shield Odonto Med2011 Инструменти.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат