• Новак
Goose Надолу Утешителот, 2.5 Килограми Надолу Исполнет 900+ Пополни Моќ Прекривки Вметнете за цела Сезона, Противалергиски Памук Школка Ватенка со Агол Табот, Чиста Бела

Goose Надолу Утешителот, 2.5 Килограми Надолу Исполнет 900+ Пополни Моќ Прекривки Вметнете за цела Сезона,

DEN 4079.76

Достапност
Достапно за нарачка

Секоја област е исполнет самостојно да се спречи пополнување од caking или менувањето, на тој начин обезбедување на непречено изглед и чувство на мекост по многу години. 8 агол јазичиња за да се лесно да се закачите на прекривки ги опфаќа. ★ ЛЕСНИ КАКО би МОЖЕЛЕ да ★ - Премија надолу пополнување, 2.Ние обезбедуваме врати и размена на услуги, без било каква причина за вас.обезбедува средна топлина и совршен за сите сезоната, без разлика на ладно време.Надолу прекривки вметнете е прочистена од страна на ЕКО сапун без алергиска реакција.Машина за перење ќе го прекине пената за време на машина за перење и сушење поради постојано мешање и не успеваат да се одржуваат најдобри статус.5 Килограми Надолу Исполнет 900+ Пополни Моќ Прекривки Вметнете за цела Сезона, 100% Противалергиски Памук Школка Ватенка со Агол Табот, Чиста Бела Одбивни Кутија Дизајн Кралицата Големина Ватенка. ★ МЕКИ & ГОДИНА-ОКОЛУ ТОПЛИНА ★ - ЦЕЛОСНАТА/КРАЛИЦАТА големина goose надолу утешителот е 90x90 инчи.Ние ги користиме одговорно собрани надолу пердув и гаранција чиста природа, висока чистота, без мирис, хипо-алергија и земјата-пријателски.YOUTU прекривки е пораби со класичен кутија за шиење процесот за формирање на ѕид помеѓу врвот и на дното слоеви.★ 100% ПРИРОДАТА & ЗДРАВА ★ Изработени од природни материјали, 100% Противалергиски Памук маска, 400 Тема Пребројувањето на квадратен инч.Добра домашна колекција за спалната соба, guestroom или хотел постелнина.Природно безбедност, противалергиски и кожа-пријателски.Ултра-меки, дише, кадифен и свила допир ви обезбеди noiseless и супер пријатно ноќно спиење. ★ ОДБИВНИ КУТИЈА★ - традиционалниот процес на производство е да се пополнат долу во ватенка и употреба на машина за да се шие од блокови. ★МАШИНА ПЕРАТ и УСЛУГА★ - Ова прекривки може да биде машинско-изми, но ние препорачуваме да се мијат со рака и не се мијат често.5 килограми 800+ висок пополни моќ надолу претставки, одбивни кутија quilted за лесни, неспоредлив мекост и bulkiness како може да се создаде крајната удобност.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат