• Новак
Guucha Виножито Меки Надолу Алтернативни Утешителот, 90x90 Инчен Кралицата Големина 500 GSM Кадифен Топло Утешители за Девојки Спална соба, Мека Постелнина Quilted Прекривки ?

Guucha Виножито Меки Надолу Алтернативни Утешителот, 90x90 Инчен Кралицата Големина 500 GSM Кадифен Топло Утешители

DEN 456.00

Достапност
Достапно за нарачка

Мека Текстура : Нашата виножито кревет утешителот се направи на три различни материјали.Задниот дел на sherpa имаат силно чувство на удобност, меки и топли, ви помогне да спијат во студена зима.Средината исполнет со 500 GSM надолу памук надолу-алтернатива е тенок и лесен, нежни на допир, тенки и густи влакна слој може да се заклучи воздух, со многу добри топлина ефект.Површината на утешителот има кадифен сомот дека е топли и меки.Совршен Постелнина : Нашата постелнина утешителот е 90x90 Инчен кралицата големина, кралицата големина постелнина прекривки со двете страни виси надолу, на душек лесно можат да бидат опфатени.Не е доволно големина за двајца луѓе да го споделат.Џебовите Дизајн : Користете нежни бода да се подели на микрофибер прекривки се вметне дури и во парчиња, дистрибуираат соочи рамномерно во секој џеб, така што додатен не shift како што се вртите околу себе, секогаш имајте тоа дури и.Божиќ Подарок : Нашата топлина, силен дише, тенок, меки и имаат убава виножито површината утешителот е најдобриот божиќен подарок за деца, семејство или пријатели.Нашите утешителот ќе се загрее вашиот зима.Машина Перат : виножитото утешителот може да биде машина за мијат со ладна вода, ве молиме да се исуши или да се собори сува на ниска температура под 30° за да се задржи на мекост и топлина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

На Северозапад Компанија Официјално Лиценцирани NHL Нацрт-Утешителот и 2 Шарлатан Сет, Мулти Боја, Повеќе Големини

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Увезени.МАК тим логото app

DEN 1125.36